قیمت دندان مصنوعی بر پایه ایمپلنت

قیمت دندان مصنوعی بر پایه ایمپلنت

قیمت دندان مصنوعی بر پایه ایمپلنت

قیمت دندان مصنوعی بر پایه ایمپلنت – شاید به علت رخ داد حادثه‌ای و یا شاید هم بخاطر گذر زمان و پوسیدگی مجبور به قرار دادن دندان مصنوعی شوید، اتفاقی که نهایتاً برای هر شخصی رخ می‌دهد و باید از همین الان به فکر آن باشید. چرا که انتخاب بهترین دندان مصنوعی مناسب برای شما کار آسانی نیست. در آغاز باید انواع دندان مصنوعی را بشناسید و سپس با مشورت دندانپزشک از بین آن‌ها بهترین را انتخاب کنید. اگر که شما نیز به انجام انواع مختلف جراحی‌های صورت و فک علاقه‌مند هستید می‌توانید با مراجعه به وبسایت ما از دندانپزشک های معتبر وقت بگیرید و با تأیید آن‌ها به انجام عمل‌های مختلف زیباسازی و حل مشکلات صورت و فک بپردازید. همچنین می‌توانید با هماهنگی پشتیبانی درباره‌ی ایمپلنت و لمینت و انواع عمل‌های زیباسازی پرس و جو کنید، چرا که در تیم مجرب ما شاهد ارائه‌ی بهترین کیفیت همراه با قیمتی مناسب خواهید بود.

دندان مصنوعی چیست؟

اغلب دندان‌های مصنوعی از جنس اکریلیک یا پرسلین می‌باشند که در اصل برای جایگزینی دندان‌های از دست رفته در اثر بروز آسیب، بیماری پریودنتال یا پوسیدگی دندان به کار می روند. نبود دندان در دهان، فرد را با مشکلات زیادی در زندگی روبه رو می‌کند؛ به همین دلیل بسیاری از افراد به دنبال راهی برای جایگزین کردن دندان‌های خود هستند. یکی از روش‌های جایگزینی دندان که علاوه بر قیمت مناسب از کیفیت خوبی نیز برخوردار است و مشکلات شما را به حداقل می‌رساند، استفاده از دندان مصنوعی می‌باشد.
یکی از ارزان ترین روش های جایگزینی دندان از دست رفته استفاده از پروتز دندان مصنوعی است. دندان مصنوعی به جز بهبود ظاهر عملکرد و نکات مثبت دیگری نیز دارد که می‌توان از مهمترین آن‌ها به نبود افت و تحلیل عضلات صورت، بهبود عملکرد خوردن، حرف زدن و حفظ ساختار استخوان‌های صورت اشاره کرد. اگر که شما نیز به انجام انواع مختلف جراحی‌های صورت و فک علاقه‌مند هستید می‌توانید با مراجعه به وبسایت ما از دندانپزشک های معتبر وقت بگیرید و با تأیید آن‌ها به انجام عمل‌های مختلف زیباسازی و حل مشکلات صورت و فک بپردازید. همچنین می‌توانید با هماهنگی پشتیبانی ما درباره‌ی ایمپلنت و لمینت و انواع عمل‌های زیباسازی پرس و جو کنید، چرا که در تیم مجرب ما شاهد ارائه‌ی بهترین کیفیت همراه با قیمتی مناسب خواهید بود.

آیا همه دندان ها را می توان ایمپلنت کرد؟
بخوانید

دندان مصنوعی با پایه ایمپلنت

دندان مصنوعی با پایه ایمپلنت چیست؟

قیمت دندان مصنوعی بر پایه ایمپلنت – یکی از روش‌هایی که به تازگی مورد استفاده دندانپزشک های معتبر قرار می‌گیرد استفاده از دندان مصنوعی بر پایه ایمپلنت می‌باشد، در این روش دندان‌های مصنوعی با پایه ایمپلنت به استخوان فک متصل می‌شوند. برای شروع مراحل آماده سازی در ابتدا تعدادی پایه ایمپلنت روی استخوان فک فرد تعبیه می‌شود و سپس دندان‌های مصنوعی روی این پایه‌ها سوار می‌شوند. این دندان‌های مصنوعی کارایی و دوام بیشتری نسبت به دندان‌های مصنوعی قدیمی دارند و معمولا درصد رضایت افراد از آن‌ها بیشتر است. این نوع از دندان‌ها بیشر مناسب افرادی هستند که تمام دندان‌های یک فک و یا هر دو فک خود را از دست داده‌اند. همچنین لزوم استفاده از پروتز دندان با پایه ایمپلنت این است که فرد تراکم استخوان کافی در فک خود داشته باشد. پس پیش از استفاده از پروتز دندان با پایه ایمپلنت باید مورد معاینه و ارزیابی قرار گیرید.

مزایای استفاده از دندان مصنوعی بر پایه ایمپلنت

علاوه بر بروز تر بودن روش نصب دندان مصنوعی بر پایه‌ی ایمپلنت شاهد این هستیم که هزینه‌ی بسیار کمتری دارد. در این بخش به فواید اصلی و مزایای استفاده از دندان مصنوعی بر پایه‌ی ایمپلنت می‌پردازیم. برخی از این مزایا عبارتند از:

  • جنس تیتانیومی ایمپلنت‌ها که باعث می‌شوند سرعت جوش خوردن به فک بالا باشد
  • مجبور به درآوردن دندان‌ها به هنگام خواب نیستید
  • دوره بهبودی بسیار کوتاه‌تر
  • زیباتر شدن لبخند در مدت زمان کوتاه
  • نگهداری مشابه دندان‌های طبیعی افراد
  • عدم لغزش دندان‌ها در دهان و ثبات آن‌ها
  • درصد موفقیت این نوع عمل و نصب آن بسیار بالاست
  • امکان جویدن سریع غذا و همچنین خوردن غذا بلافاصله پس از قرار گرفتن دندان‌ها در دهان
  • دندان‌ها از نظر ظاهر طبیعی هستند
  • استحکام، دوام و کارایی بیشتر این نوع دندان
بهترین زمان برای کشیدن دندان عقل
بخوانید

انواع ایمپلنت دندانی

عیب اصلی دندان مصنوعی کامل

دندان مصنوعی فک پایین به ندرت به اندازه دندان مصنوعی بالا پایدار و ثابت می‌شود، چرا که عناصری که دندان مصنوعی بالا را سر جای خود نگه می‌دارند مانند زبان در فک پایین قابل استفاده نیستند. بنابراین ممکن است دائما دندان از جای خود حرکت کند.

ممنون که تا پایان این مطلب با ما همراه بودید، امیدواریم که موارد گفته شده برای شما کار آمد و مفید بوده باشه. اگر که شما نیز به انجام انواع مختلف جراحی‌های صورت و فک علاقه‌مند هستید می‌توانید با مراجعه به وبسایت ما از دندانپزشک های معتبر وقت بگیرید و با تأیید آن‌ها به انجام عمل‌های مختلف زیباسازی و حل مشکلات صورت و فک بپردازید. همچنین می‌توانید با هماهنگی پشتیبانی ما درباره‌ی ایمپلنت و لمینت و انواع عمل‌های زیباسازی پرس و جو کنید، چرا که در تیم مجرب ما شاهد ارائه‌ی بهترین کیفیت همراه با قیمتی مناسب خواهید بود.

تگ ها
دیدگاهی وجود ندارد

ارسال دیدگاه

نظر
نام
ایمیل
وبسایت