کاربرد ایمپلنت دندان در اصلاح طرح لبخند

کاربرد ایمپلنت دندان در اصلاح طرح لبخند

کاربرد ایمپلنت دندان در اصلاح طرح لبخند

کاربرد ایمپلنت دندان در اصلاح طرح لبخند – ایمپلنت دندان یکی از روش های پرطرفدار زیبایی و درمانی خدمات دندانپزشکی است. این اقدام تاثیر بسیار زیادی در اصلاح طرح لبخند داشته و به عنوان یک روش بسیار موثر به منظور بازسازی و ترمیم دندان های از دست رفته به شمار می آید. ایمپلنت دندانی علاوه‌ بر تاثیر غیر قابل اغماض در اصلاح طرح لبخند، به عنوان یکی از روش‌های درمانی بین المللی به منظور درمان مشکلات فک، دندان و پیشگیری از تحلیل رفتگی لثه انجام خواهد شد.

ایمپلنت دندان و اصلاح طرح لبخند

اصلاح طرح لبخند به معنای برطرف نمودن مشکلات دهان و دندان و زیباتر نمودن طرح لبخند در افراد مختلف است. امروزه روش های متفاوتی به منظور زیباسازی طرح لبخند در علوم نوین دندانپزشکی زیبایی وجود داشته و طرفداران بسیار زیادی را به خود جلب نموده است.یکی از روش های پرطرفدار، دائمی، کارآمد و پرهزینه مجموعه خدمات زیبایی دندان و اصلاح طرح لبخند، ایمپلنت است.

بهترین دکتر دندانپزشک زیبایی
بخوانید

کاربرد ایمپلنت دندان در اصلاح طرح لبخند

ایمپلنت دندان چیست؟

کاربرد ایمپلنت دندان در اصلاح طرح لبخند – ایمپلنت، روشی به منظور جایگزین کردن دندان های از دست رفته به دلایل مختلف با استفاده از پایه فلزی و دندان های ساخته شده در لابراتوارهای دندانسازی است. این روش توسط دندانپزشک متخصص ایمپلنت و یا جراح فک و صورت انجام شده و زیبایی از دست رفته دندان ها را برایتان به ارمغان خواهد آورد.

کاربرد ایمپلنت دندان در اصلاح طرح لبخند

باید و نباید های ایمپلنت دندان

یکی از مهم ترین فاکتورهای موثر در میزان رضایتمندی متقاضیان، انجام این روش درمانی و زیبایی در سنین مناسب، به ویژه در بازه ۱۸ تا ۵۰ سالگی است. انتخاب نوع جراحی ایمپلنت دندان تاثیر بسیار زیادی در نتیجه حاصل از این درمان داشته و مراقبت های اولیه و ثانویه پس از پایان جراحی ایمپلنت، از مهم ترین موارد تاثیر گذار در حفظ سلامت لثه، دندان ها و میزان رضایتمندی افراد به شمار می آیند‌.

مراقبت های پس از ایمپلنت

مراقبت های اولیه و ثانویه پس از انجام ایمپلنت دندان یکی از مهمترین فاکتور های موثر در کسب رضایت و نتیجه بخشی درمان از روش های مختلف طرح اصلاح لبخند است. در این خصوص توصیه می‌شود یک تا سه روز پس از انجام ایمپلنت، از مسواک زدن، نخ دندان کشیدن و بسیاری از درمان های خانگی اجتناب نموده به منظور پیشگیری از ایجاد عفونت های ثانویه، از دهانشویه های غیر اسیدی به منظور و کاهش التهاب و درد ناشی از آن، از کمپرس یخ استفاده نمایید.

مراقبت بعد از جراحی و کشیدن دندان
بخوانید

اصلاح طرح لبخند با لمینت دندان

یکی دیگر از روش‌های پرطرفدار و بسیار رایج اصلاح طرح لبخند، لمینت دندان است. این روش نیز مانند ایمپلنت دندان از جمله اقدامات درمانی و زیبایی بوده و بسیاری از بدشکلی ها، شکستگی ها، لب پرشدگی و جرم گرفتگی های دندانی را برطرف خواهد نمود. لمینت یکی از روش های موثر، بیس وطن پرهزینه و بدون محدودیت سنی در جمعیت متقاضیان است.

لمینت دندان چیست؟

لمینت به پوشش بسیار نازکی از جنس کامپوزیت و یا سرامیک گفته می شود که پس از آماده سازی در لابراتوارهای دندانپزشکی و دندانسازی، توسط متخصص زیبایی در سطح دندان ها نصب شده و زیبایی از دست رفته را به آنها هدیه خواهد نمود. این روش به منظور کاهش فواصل بین دندانی، از بین بردن جرم و رنگ رفتگی های دندان، ترمیم پریدگی ها و شکستگی های دندانی و در نهایت اصلاح طرح لبخند در افراد انجام شده و بسته به جنس روکش های انتخابی، از هزینه های متفاوت برخوردار خواهد بود.

کاربرد ایمپلنت دندان در اصلاح طرح لبخند

هزینه روش های اصلاح طرح لبخند

یکی از مهمترین دغدغه ها و رایج ترین سوالات مطرح شده در خصوص انجام روش های اصلاح طرح لبخند از جمله زمینه و ایمپلنت دندان ، بحث هزینه های درمانی است. پیش از هر چیزی باید توجه نمود که هزینه های پرداختی به منظور انجام خدمات اصلاح طرح لبخند، تحت پوشش هیچ یک از بیمه های درمانی قرار نداشته و به شکل کامل بر عهده متقاضی خواهد بود. عوامل مختلفی مانند نوع کلینیک و مرکز انتخاب شده، تخصص پزشک، تجهیزات مورد استفاده، تعداد جلسات پیش از جراحی و چکاب های پس از آن و جنس لمینت ها و ایمپلنت های شده توسط متقاضی، عوامل موثر بر میزان قیمت ها و هزینه های پرداختی خواهند بود.

درمان ریشه دندان
بخوانید

کاربرد ایمپلنت دندان در اصلاح طرح لبخند

ضرورت مراجعه به مراکز معتبر

یکی از مهمترین نکات قابل توجه در خصوص انجام خدمات اصلاح طرح لبخند از جمله لمینت و ایمپلنت دندان ، مراجعه به مراکز و کلینیک های معتبر و شناخته شده است. تخصص پزشک، تجربه کاری کادر درمان، استفاده از تجهیزات مدرن مطابق با تکنولوژی روز دنیا، تعهد کاری دندانپزشک، پرداخت هزینه های مقرون به صرفه، کسب رضایتمندی و نتیجه‌بخش بودن درمان انجام شده از عوامل بسیار مهم و وابسته به انتخاب متقاضی خصوص انجام یک جراحی بدون نیاز به پرداخت هزینه های اضافی خواهند بود.

تگ ها
دیدگاهی وجود ندارد

ارسال دیدگاه

نظر
نام
ایمیل
وبسایت