هزینه های دندانپزشکی زیبایی

میزان هزینه های درمان برای اصلاح طرح لبخند

هزینه های دندانپزشکی زیبایی

یکی از سوالات مکرری که دوستان چه درفضای مجازی و یادر مطب از بنده میپرسن، میزان هزینه های دندانپزشکی زیبایی خصوصا برای ایمپلنت و لمینت هست. این سوال بسیار مهمه مخصوصا در شرایط اقتصادی امروزه. حتی از دیدگاه من یک طرح درمان ایده ال، شامل حداقل هزینه ها باید باشه یعنی یک دندانپزشک خوب در تهران لازمه که درمان باکمترین هزینه را برنامه ریزی کنه. ولی نکته مهمتر اینجاست که تبحّر ، کیفیت و ماندگاری درمان نباید تحت الشعاع قیمت قرار بگیره.

درانتخاب و بررسی شاخص های دندانپزشک خوب در تهران و  بهترین دندانپزشک زیبایی نکته بسیار بااهمیت دانش، تبحر و اخلاق پزشک هست نه مقایسه قیمتها.

درمان ایمپلنت دندانی

درمان ایمپلنت که در تصویر میبینید پراست از ایراد که بیمار با احساس بی حسی درفک پایین و درد و ترشح سینوس فک بالا به من مراجعه کرد. البته گمان نکنید این درمان وحشتناک، کار کسی جز دندانپزشکه ها. اتفاقا یکی از همکاران حاشیه ساز این روزهای ما که خیلی علاقه به کارهای خیر  دارن و اصلا اهل دنیای مجازی نیستن زحمت این کارو کشیدن.

ان شالله یک روزی عوام فریبی و ریاکاری ازاین مملکت ریشه کن بشه و خواهشا بدون تحقیق پزشک نروید.

  • خطوط سبز محل کانال عصبه
  • خطوط قرمز سوراخ شدن سقف عصبه
  • خطوط ابی کف سینوس و ورود ایمپلنت داخل سینوس
  • خطوط زرد فاصله خیلی زیاد روکش برروی ایمپلنتو نشون میده که باعث تجمع غذا و درد شده
صحیح مسواک زدن
بخوانید

دلایل بالا بودن هزینه های دندانپزشکی زیبایی

بالا بودن هزینه های دندانپزشکی زیبایی، دلایل زیادی دارد و به آیتم های مختلفی وابسته است. که برخی از آنها عبارتند از: هزینه واردات تجهیزات، هزینه واردات موارد اولیه، قیمت دلار، دست مزد پزشک و میزان تخصص وی، محل قرار گرفتن مطب دندانپزشکی و …

فارغ از همه این موارد، واضح است که دندان ها و سلامت و زیبایی آنها تاثیر بسزایی در چهره افراد دارد. بنابراین نباید هزینه های دندانپزشکی زیبایی، ما را از انجام با کیفیت این موارد منع کند.

ما به شما مراجعه به دکتر ساسان ترابیان، یکی از بهترین متخصصین دندانپزشکی زیبایی را پیشنهاد می کنیم.

تگ ها
دیدگاهی وجود ندارد

ارسال دیدگاه

نظر
نام
ایمیل
وبسایت