انتخاب رنگ مناسب لمینت دندان

آشنایی با روش های اصلاح طرح لبخند

روش های اصلاح طرح لبخند

آشنایی با روش های اصلاح طرح لبخند ،در برخورد و مواجهه با افراد مختلف اولین نکته‌ای که نظر ما را به خود جلب می‌کند چهره و البته مهم‌ترین قسمت چهره، لبخند فرد مقابل است که زیباترین پیام را به مخاطب مخابره می‌کند و هر چه لبخند زیباتر باشد، تاثیرگذاری بیشتر می‌شود.

زیبایی لبخند آن قدر مهم و البته تاثیرگذار است که افراد برای داشتن این موهبت شگفت انگیز حاضر هستند هزینه کنند و با مراجعه به متخصصین در این زمینه این امکان را برای خود فراهم کنند.

Tooth Lamination

اما نکته ی قابل توجه آن است که اصلاح طرح لبخند به عوامل مهم دیگری بستگی دارد و آن هماهنگی و هارمونی بین اجزاء فک، صورت و دندان‌ها است و هرچه این هماهنگی بیشتر باشد لبخند زیباتر خواهد بود.

مسلماً با داشتن دندان‌های نامرتب، بد رنگ، پوسیده و کوتاه نمی‌توان انتظار داشت که لبخندی دلنشین داشته باشید.

به همین خاطر نقش متخصصین دندانپزشکی در رشته‌های مختلف بسیار پر رنگ و با اهمیت است، گاه لازم است که اصلاحاتی در فک و لثه صورت پذیرد و گاه امکان دارد دندان‌ها جایگزین و اصلاح و پر شود و گاه به ارتودنسی نیاز پیدا می‌کند.

 

انواع روش های اصلاح طرح لبخند

این فرآیند بهبود لبخند و داشتن لبخند هالیوودی توسط دندانپزشک زیبایی از طریق یک یا چند روش زیبایی دندان از قبیل لمینیت یا لامینیت، ونیر یا کامپوزیت ونیر، باندینگ دندان، کاشت دندان و سفید کردن دندان یا بلیچینگ و روکش گذاری با روکش‌های فول و تمام سرامیک دندان، اصلاح لبخند لثه‌ای و غیره انجام می‌شود. با این روش‌ها رنگ، شکل، فرم، موقعیت و سایر موارد در دندان‌ها اصلاح می‌شود و لبخندی زیبا و جذاب به داوطلب اصلاح طرح لبخند هدیه می‌شود.

 

طرح لبخند

اصلاح طرح لبخند برای هر فرد به صورت واحد و مجزاست و نمی‌توان با همان شیوه‌ای که فردی تحت درمان قرار گرفته دیگران نیز درمان شوند.

طرح لبخند برای هر فرد بستگی به اجزای صورت و نوع پوست، رنگ مو، رنگ دندان، نمای دندان و بافت لثه و موارد بسیار دیگری دارد که دندان پزشک زیبایی باید در نظر بگیرد.

هزینه لمینت دندانی

اصلاح طرح لبخند با انجام  لمینیت سرامیکی را در عکس مشاهده مینمایید. انتخاب رنگ یکی از مهمترین قسمتهای کار زیباییه که در خیلی از موارد بیماران و همکاران ما دقت لازم را نمیکنند.
این روزها سلیقه اشتباه این شده که هرچه رنگ سفید تر باشه، نتیجه زیباتره. درصورتیکه زیبایی یک لبخند در برقراری تناسبات بین دندانها و ایجاد شکلهای اناتومیک صحیح و همچنین قرینگی اشکال دندانی، بدست می آید.

هیچ وقت طبیعی بودن یک درمان زیبایی، از مد افتاده نخواهد شد.

 

بدون دیدگاه

ارسال یک نظر

دیدگاه
نام
مقدار
وب سایت