دندانپزشک خوب در تهران

دندانپزشک خوب در تهران

دندانپزشک خوب در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید:

بسیاری از مردم به دنبال مراجعه به دندانپزشک خوب در تهران هستند تا به زیبایی و سلامت دهان و دندان های خود پرداخته و از این طریق زیباتر به نظر برسند. شما می توانید برای انجام خدمات مختلف دندانپزشکی از جمله لمینت و ایمپلنت، فرصت را از دست نداده و همین حالا اقدامات مورد نیاز را انجام دهید.

ایمپلنت، لمینت، ارتودنسی و بسیاری از خدمات دیگر دندانپزشکی، از مهمترین و پرطرفدارترین درمان های اصلاح طرح لبخند بوده و توسط دندانپزشک متخصص زیبایی و جراحی ایمپلنت انجام خواهند شد. لمینت دندان از جمله خدمات زیبایی دندان و در برخی از موارد درمانی مکمل با اقدامات دیگر مانند ارتودنسی دندان است. این درمان به منظور پوشاندن و برطرف نمودن عیوب ظاهری دندان ها مورد استفاده قرار گرفته و تاثیر بسیار زیادی در زیباسازی ساختار دندان ها خواهد داشت.

sasan torabian

نکات طلایی پیداکردن دندانپزشک خوب تهران

آشنایی با نکات طلایی پیداکردن دندانپزشک خوب در تهران همیشه دغدغه بسیاری از بیماران بوده‌است و این دغدغه برای انتخاب دندانپزشک که هم با زیبایی و هم با سلامت افراد در ارتباط است، دو چندان می‌شود.
معمولا مردم به روش‌های گوناگونی هم چون جستجوی شخصی، مشورت کردن، جستجو در اینترنت، خواندن نظرات مراجعین مختلف و.. دندانپزشک خود را انتخاب می‌کنند.
شاید کسی فکر کند که انتخاب دندانپزشک در کلان‌شهرها به دلیل امکانات و پزشکان مجرب زیاد، راحت باشد اما در حقیقت انتخاب پزشک در این شهرها خصوصا در تهران بسیار دشوارتر از سایر شهرهاست زیرا وجود 12هزار دندانپزشک که تنها حدود 10 درصد از آن‌ها در کار خود متبحر هستند، سردرگمی زیادی را برای مردم ایجاد کرده‌است.
البته با بررسی شاخص های دندانپزشک خوب در تهران و رعایت یک سری نکات می‌توان با اطمینان قابل قبولی دندانپزشک زیبایی ماهر مورد نظر خود را در پایتخت انتخاب نمود و با آرامش خاطر روند درمان را آغاز کرد.

شناخت دندانپزشک خوب در تهران

دندانپزشک خوب در تهران، تهران یکی از کلان شهرهای ایران و حتی جهان است. شهری که اگر شما از شرقی‌ترین سمت آن به غربی‌ترین قسمت اش قصد حرکت داشته باشید، شاید یک ساعت نیم تا دو ساعت زمان ببرد. تهران شهری بزرگ با ساکنین بسیار زیاد و جمعیت ثابت بیش از 8 میلیون نفر است. این در حالی است که تعداد افرادی که در تهران رفت و آمد دارند به بیش از 14 میلیون نفر می‌رسد.

یکی از مشخصه‌های تهران بزرگ، مرجع بودن این شهر برای کشور است. در کنار امکانات رفاهی، گردشگری، اجتماعی، رجوع ایرانی‌ها برای موارد و نیازهای پزشکی نیز به وفور مشاهده می‌شود. به دلیل سکونت بسیاری از متخصصین و صاحب نظران عرصه پزشکی در شهر تهران و قرار داشتن محل کار آنها در شهر تهران، هموطنانمان از سراسر کشور برای درمان به این شهر مراجعه می‌کنند.

یکی از موارد درمانی که در تهران به راحتی قابل دسترسی است، رشته دندانپزشک زیبایی و سایر رشته‌های تخصصی آن است. این کلان شهر در رشته دندان پزشکی و کلیه تخصص‌های آن،پزشکان حاذق و کارکشته‌ای را در خود جای داده است. این رشته به دلیل مشکلات رایج دهان و دندان، مورد مراجعه تعداد زیادی از شهروندان قرار می‌گیرد. لذا باید بدانیم، چگونه می‌توانیم یک متخصص ماهر و دندانپزشک خوب در تهران بیابیم و با خیالی آسوده درمان را آغاز کنیم.

معرفی دندانپزشکی خوب در تهران

آیا شما نیز به دنبال راهنمای مراجعه نزد دندانپزشک خوب در تهران هستید؟ آیا می دانید که با مراجعه به دندانپزشک در تهران می توانید از چه خدماتی بهره مند شوید؟ از شما می خواهیم که مطالب درج شده در این وب سایت را تا آخر با دقت بالایی مورد بررسی و مطالعه قرار داده و به جالب ترین اطلاعات مورد نظر خود دست پیدا کنید.

دندانپزشکی یکی از مهمترین و اصلی ترین رشته های پزشکی می باشد که با زیبایی و سلامت مربوط به دندان و دهان سروکار دارد. امروزه هم بسیاری از مردم زمان و هزینه های بالایی را برای بهداشت دندان های خود صرف می کنند، چرا که به خوبی می دانند داشتن دندان های سالم و سفید، تاثیر بزرگی را در زیبایی افراد دارد. اگر شما نیز قصد دارید تا سلامت دهان و دندان های خود را ارزیابی کرده و از روش های زیبایی دندان استفاده کنید، می توانید فرصت را غنیمت شمرده و تا فرا رسیدن سال جدید، اقدامات مورد نیاز را انجام دهید. با پیشرفت تکنولوژی و دانش روز جهانی، شما می توانید تجهیزات بسیار مدرنی را در زمینه دندانپزشکی مشاهده کنید که دیگر دندانپزشکان می توانند به کمک همین تجهیزات در اختیار خود، زیبایی را در کمترین زمان ممکن برای بیماران خود به ارمغان آورند. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا راجع به بهترین زمان برای مراجعه به دندانپزشک خوب در تهران و هزینه های مربوط به اخذ خدمات دندانپزشکی توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

انتخاب دندانپزشک خوب

شاخص های دندانپزشک خوب در تهران

انتخاب و بررسی شاخص های دندانپزشک خوب در تهران  همیشه دغدغه بسیاری از بیماران بوده‌است و این دغدغه برای انتخاب دندانپزشک که هم با زیبایی و هم با سلامت افراد در ارتباط است، دو چندان می‌شود.

شهرت خوب

شهرت خوب همواره یکی از معیار ها و  نکات طلایی پیداکردن دندانپزشک خوب در تهران برای انتخاب است. برای انتخاب بهترین دندانپزشک زیبایی مناسب باید بدانید که دندانپزشک مورد نظر تا چه اندازه شهرت دارد و شناخته شده‌است و اگر به بیماران قبلی او دسترسی دارید از آن‌ها پرس وجو کنید البته تجربه بیماران قبلی به تنهایی قابل استناد نیست زیرا مراجعین ممکن است درک درستی از روند درمان خود در کوتاه مدت نداشته باشند.
خلاصه اینکه قبل از انتخاب یک دندانپزشک، سابقه او را  در انجام اصلاح طرح لبخند ( ارتودنسی ، ایمپلنت دندان، لمینت دندان )بررسی نمایید و از تجربه و مهارت او مطمئن شوید.

محل مطب یا کلینیک

مطب‌ها و کلینیک‌های دندانپزشکی به دلیل حساسیت زیاد، مکان‎‌های شیک و تمیزی هستند. زیرا در صورت عدم رعایت موارد بهداشتی یکی از محل‌های انتقال عفونت و ویروس‌ هستند.

بهترین دندانپزشک‌ها در تهران مطب‌هایی با بهترین تجهیزات و مرتب‌ترین وضع ظاهری را دارا هستند. بنابراین دقت کنید که مطبی که به آن مراجعه می‌کنید دارای شرایط و ابزار مناسب و کامل باشد. البته ظاهر و وجود ابزارهای پیشرفته همیشه نشانه کیفیت برتر خدماتی نیست که در آن جا ارائه می‌شود.

از طرفی در شهر تهران، ترافیک مسئله بسیار مهمی است از این رو شاید انتخاب دندانپزشکی که به محل کار یا زندگی شما نزدیک باشد بسیار راحت تر  باشد.

داشتن تخصص

امروزه دندانپزشکی دانشی تخصصی شده‌است و دندانپزشکانی با تخصصی‌های مختلف به ارایه خدمت به بیماران می‌پردازند و توجه به اینکه به کدام یک از این متخصصان مراجعه می‌کنیم بسیار ضروری است.
بهتر است بدانید که در دندانپزشکی تخصص‌های زیادی از جمله جراحی فک و صورت، لثه، ترمیم و زیبایی، عصب کشی و… وجود دارد و مراجعه به تخصص نامرتبط با بیماری نتایج خوبی به دنبال ندارد.

سابقه علمی

اینکه یک دندانپزشک خوب در تهران تحت چه آموزش‌هایی بوده اهمیت زیادی دارد. اینکه وی از چه دانشگاهی فارغ التحصیل شده و چه رزمه علمی‌ای دارد، بسیار مهم است. اکثر دندانپزشکان خوب به روز هستند و در دوره‌های مختلف مربوط به حرفه دندانپزشکی شرکت می‌کنند و دارای گواهینامه‌های مربوطه هستند. به همین دلیل قبل از انتخاب یک دندانپزشک حتما به این مورد هم توجه داشته باشید.

رفتار دندانپزشک

بهترین دندانپزشک زیبایی کسی است که به بیمار خود بیش از یک مراجعه کننده اهمیت دهد و با او یک رابطه خوب و محترمانه برقرار کند.احترام به بیماران یکی از بزرگترین خصیصه های دندانپزشکان مطرح تهران است.

بنابراین اگر در تحقیقاتتان متوجه شدید که یک دندانپزشک اخلاق یا رفتار مناسبی ندارد، بهتر است به فکر دندانپزشک دیگری باشید زیرا اخلاق و رفتار دندانپزشک بر روند درمانتان نیز اثر خواهد گذاشت.

تعرفه خدمات دندانپزشکی

همیشه قیمت بالا نشان دهنده کیفیت بالا نیست. یک دندانپزشک خوب و متعهد قیمت‌ها را براساس تعرفه مصوب تعیین می‌کند به همین خاطر نباید تفاوت زیادی بین هزینه های دندانپزشکی زیبایی در قسمت‌های مختلف تهران باشد. تفاوت قیمت‌هایی که در کلینیکهای مختلف شاهد هستید به عوامل زیادی وابسته است. از نوع مواد به کار رفته شده، تا مهارت و تخصص دندانپزشک، محل مطب و شاید از همه مهمتر انصاف دندانپزشک بستگی دارد.

هیچ دندانپزشکی در تهران حق ندارد خارج از عرف قیمت های خدمات دندانپزشکی، قیمت دهد. بهتر آن است که قبل از انجام هر گونه خدمات دندانپزشکی از قیمت آن اطلاع پیدا کنید. بهترین دندانپزشک در تهران تمام قیمت ها را با شفافیت کامل در اختیارتان قرار خواهد داد تا بیمارش دچار سردرگمی نشود.

بهترین دندانپزشک زیبایی

هزینه خدمات دندانپزشکی

بهتر آن است که قبل از انجام هر گونه خدمات دندانپزشکی از قیمت آن اطلاع پیدا کنید. بهترین دندانپزشک در تهران تمام قیمت ها را با شفافیت کامل در اختیارتان قرار خواهد داد تا بیمارش دچار سردرگمی نشود.
گفتنی است که اگر به دنبال خدمات دندانپزشکی با قیمت مناسب در تهران هستید می‌توانید به این نکته توجه داشته باشید که بعضی از دندانپزشکان تهران طرف قرارداد بعضی از بیمه‌های درمانی هستند که البته از میان آن‌ها دندانپزشکان با سطح توانایی‌های مختلف وجود دارد.

بهترین روش جستجوی دندانپزشک خوب در تهران

کارآمدترین و بهترین روش های جستجو و کسب اطلاعات در مورد دندانپزشک خوب در تهران و سایر شهرها در ادامه بیان شده است:

1. جستجو در اینترنت

امروزه یکی از رایج و ساده‌ترین راهکارها جستجو در اینترنت است. کافی است فقط در اینترنت کلید واژه‌هایی همچون دندانپزشک خوب در تهران، مطب دندان پزشکی، دندانپزشک معالج، دکتر دندانپزشک، و غیره را جستجو کنید، می‌بینید که با لیست عظیمی از دندانپزشک ها، مطب‌ها، کلینیک‌های دندانپزشکی، بیمارستان‌های تحت درمان و متخصصین برخورد می‌کنید. اما نکته حائز اهمیت آن است که چگونه می‌توان به جستجو در اینترنت اعتماد کردبا خواندن نظراتشما می‌توانید با مراجعه به صفحات دندان پزشکان و مشاهده نظرات مشتریان، از رضایت یا عدم رضایت آنان جویا شوید. البته نمی‌توان به صورت قطعی این مورد را بررسی کرد. اما تا حدی می‌تواند به شما در انتخاب کمک کند.

2. مشاهده مدارک پزشک

با مراجعه به وب سایت دندانپزشک مورد تحقیق و مشاهده مدارک اخذ شده توسط او می‌توان به توانایی، مهارت‌های تخصصی و علم او اعتماد پیدا کرد.

3. تاییدیه‌های دولتی

هر سایت یا مجموعه‌ای که به صورت رسمی و قانونی فعالیت دارد، قطعاً از نهاد یا ارگان دولتی تأییدیه گرفته است. شما با مراجعه به وبسایت دندانپزشک، می‌توانید متوجه شوید فعالیت ایشان قانونی است یا غیر قانونی.

 4. تبلیغات کلامی

دومین روش برای پیدا کردن دندانپزشک خوب در تهران، پرسش از کسانی است که به پزشک مراجعه کرده‌اند. قطعاً اگر این افراد از درمان او راضی باشند، بازخوردهای مثبتی نیز نشان می‌دهند. کارشناسان تبلیغات، عقیده دارند قوی‌ترین روش برای ترغیب دیگران، مشتریان راضی هستند؛ کسانی که خود مشکل مورد نظر را داشته و نزد دندانپزشک خاصی، نسبت به رفع آن اقدام کرده، نتیجه مثبتی گرفته و تجربه مثبت خود را با دیگران به اشتراک می‌گذارند.

شما با مراجعه به این افراد و پرس و جو از چند و چون نحوه درمان، می‌توانید دندان پزشک خوب در تهران را بیابید.

5. مراجعه به تبلیغات در روزنامه‌های کثیر الانتشار و یا سایت های خبری

یکی از رایج‌ترین روش برای انتخاب دندان پزشک خوب در تهران، خرید روزنامه‌های معتبر است. شما با مراجعه به بخش تبلیغات این روزنامه‌ها می‌توانید، دندان پزشک نزدیک منطقه خود را پیدا کرده و به او مراجعه کنید. زیرا روزنامه‌های معتبر، برای درج آگهی از آگهی کننده، مدارک معتبر اخذ می‌کنند. بدین صورت هیچ تبلیغاتی به صورت اشتباه و نامعتبر درج نمی‌شود. شما نیز می‌توانید به نیازمندی‌های روزنامه هم مراجعه کنید. البته حتماً در کنار توجه به نیازمندی‌ها، از موارد تحقیقی دیگر برای تأیید دندانپزشک بهره ببرید.

6. مراجعه به مراکز معتبر

یکی دیگر از راههای پیدا کردن بهترین دندانپزشک زیبایی ، مراجعه به مراکز معتبر و معروف در تهران است. زیرا این مراکز برای خدمت رسانی بهتر و کاملتر، تلاش می‌کنند از دندانپزشکان کارکشته و حرفه‌ای در کادر خود استفاده کنند. بنابراین شما با خیال راحت می‌توانید به این مراکز معتبر مراجعه کرده و تحت درمان قرار بگیرید.

دندانپزشک خوب

اهمیت مراجعه به دندانپزشک خوب در تهران

همانطور که در بخش قبلی نیز به آن اشاره کردیم، امروزه بسیاری از مردم به دنبال مراجعه به دندانپزشک خوب در تهران هستند تا بتوانند از خدمات مورد نظر خود نهایت بهره مندی را داشته باشند. اهمیت مراجعه به دندانپزشک در تهران بسیار بالا بوده و شما می توانید با داشتن دندان های سالم و تمیز، نه تنها بسیار جذاب تر به نظر برسید، بلکه می توانید سلامی روحی و جسمی خود را نیز تضمین کنید. به همین دلیل توصیه می شود که هر شش ماه یکبار از خدمات مربوط به دندانپزشکی بهره مند شوید.

اصلی ترین خدمات دندانپزشکی

یافتن کلینیک دندانپزشک خوب در تهران امروزه یکی از مهمترین و اصلی ترین دغدغه های مربوط بسیاری از مردم می باشد. افراد با اهداف متعدی قصد مراجعه به دندانپزشک در تهران را دارند که شما نیز می توانید با توجه به نیاز خود، مراجعه لازم را به کلینیک دندانپزشکی خوب در تهران داشته باشید. از مهمترین و اصلی ترین خدمات مربوط به دندانپزشکی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ایمپلنت
 • لمینت
 • کاشت دندان
 • ترمیم دندان
 • ارتودنسی
 • عصب کشی
 • جرم گیری

حال شما نیز با توجه به درمان مورد نظر خود، نزد یکی از بهترین کلینیک های دندانپزشکی در شهر تهران مراجعه نمایید. بی شک کلینیک ما بهترین و معتبرترین کلینیک دندانپزشکی می باشد.

بهترین زمان برای مراجعه به دندانپزشک در تهران

اگر شما نیز دوست دارید تا در روزهای آینده نزد دندانپزشک خوب در تهران مراجعه کنید، می توانید این اقدام را در زمان مناسبی انجام دهید، چرا که در روزهای پایانی سال، ممکن است وقت مورد نظر خود را برای مراجعه به دندانپزشک در تهران پیدا نکنید. دیگر وقت آن رسیده است که با کمترین هزینه های ممکن، زیبایی دهان و دندان های خود را تضمین کرده و از این طریق اعتماد به نفس خود را افزایش دهید. همچنین شما می توانید با مراجعه هم اکنون خود به دندانپزشکی خوب در تهران، از تخفیف های بسیار بی نظیری نیز بهره مند شوید.

هزینه های مربوط به دندانپزشکی چقدر است؟

یکی از مهمترین و اصلی ترین آیتم هایی که ذهن بسیاری از افراد را در مراجعه به دندانپزشک خوب در تهران به سوی خود جذب کرده است، هزینه های مربوط به درمان می باشد. توجه داشته باشید که شما هزینه های متفاوت تری را با توجه به نوع روش زیبایی انجام شده بر روی دندان های خود پرداخت خواهید کرد. با مراجعه به دندانپزشک در تهران هیچ گونه نگرانی را از بابت زیبایی و سلامت دندان های خود نداشته باشید.

خدمات اصلاح طرح لبخند توسط دکتر ساسان ترابیان

دکتر ساسان ترابیان یکی از دندانپزشک های مطرح و سرشناس زیبایی، متخصص لمینت و ایمپلنت در تهران است. دکتر ساسان ترابیان دارنده مدرک بین المللی ایمپلنت بوده و یکی از اعضای فعال انجمن تحقیقات دندانپزشکی امریکا است. تمامی اقدامات و خدمات انجام شده توسط ایشان در زمینه خدمات زیبایی دندان و اصلاح طرح لبخند، از جمله لمینت، مطابق با استاندارد های بین المللی روز جهان بوده و کمترین عارضه جانبی و مشکلات احتمالی را برای متقاضیان به دنبال خواهد داشت. ارائه مشاوره رایگان با استفاده از ارسال عکس های دندانی توسط متقاضیان و نوبت دهی آنلاین، از دیگر خدمات ارائه شده توسط دکتر ساسان ترابیان، به عنوان یکی از بهترین دندانپزشک های متخصص زیبایی در تهران است. توصیه می شود به منظور اطلاع از هزینه های درمانی خود، پس از معاینه اولیه، با ایشان مشورت نموده و از هزینه های درمان خود مطلع شوید.

لمینت دندان چیست؟

لمینت دندان یکی از خدمات اصلاح طرح لبخند به منظور زیباسازی ظاهری دندان ها است. لمینت دندان به پوسته و یا روکشی نازک، سبک، در رنگ های نزدیک به رنگ طبیعی دندان گفته می‌شود که توسط مواد سرامیکی و یا کامپوزیتی در لابراتوارهای دندان سازی، قالب گیری و تهیه شده و در اختیار دندانپزشک متخصص زیبایی قرار خواهند گرفت. هیچ یک از اقدامات و خدمات مربوط به اصلاح طرح لبخند ازجمله ایمپلنت، لمینت، ارتودنسی و سایر خدمات جانبی مربوطه به درمان های زیبایی دهان و دندان، تحت پوشش بیمه های درمانی قرار نداشته و پرداخت هزینه‌های مربوط به این اقدامات بر عهده متقاضی خواهد بود. توصیه می شود به منظور کسب اطلاعات در خصوص هزینه های اقدامات و خدمات زیبایی دندان، با دندانپزشک معالج خود مشورت نمایید.

بهترین دندانپزشک برای انجام لمینت دندان در تهران

کاربرد لمینت دندان در اصلاح طرح لبخند چیست؟

لمینت های دندانی به منظور پوشاندن و مرتفع نمودن عیوب ظاهری دندان ها مانند فواصل بین دندانی، پریدگی های دندانی، ترک های دندانی، شکستگی ها، جرم گرفتگی ها، تغییر رنگ، ظاهر نامرتب و بدون اصول دندان ها و بسیاری از مشکلات دیگر مورد استفاده قرار گرفته و در بسیاری از موارد احتیاج به اقدامات و درمان های جانبی مانند جرم گیری، تراشیدگی، ارتودنسی، عصب کشی، بیلیچینگ و بسیاری از درمان های دیگر داشته و در بیشتر مواقع به شکل لمینت گذاری موقت و سپس لمینت گذاری دائمی برای متقاضیان انجام خواهد شد. یکی از مهمترین مزایای استفاده از لمینت موقت، آشنایی متقاضی با این نوع از درمان زیبایی دندان بوده و امکان انصراف از لمینت گذاری دائمی به دلیل نارضایتی وی را فراهم خواهد آورد.

بهترین دندانپزشک برای انجام لمینت دندان در تهران

جنس لمینت های دندانی چیست؟

به شکل کلی معمولاً لمینت های مورد استفاده به منظور اصلاح طرح لبخند به دو شکل لمینت های سرامیکی و لمینت های کامپوزیتی مورد استفاده قرار خواهند گرفت. لمینت های سرامیکی از زیبایی ظاهری بیشتری برخوردار بوده و به دلیل استفاده از مواد اولیه گران قیمت تر و پروسه آماده سازی طولانی تر، احتیاج به پرداخت هزینه های بیشتری خواهند داشت. از این رو استفاده از لمینت های کامپوزیتی نسبتاً شایع تر بوده و طیف وسیعی از متقاضیان را به خود اختصاص می‌دهد. به شکل کلی هزینه های مربوط به لمینت دندان به عنوان یکی از مقدمات خدمات زیبایی دندان و  اصلاح طرح لبخند، بسته به عوامل مختلفی مانند جنس لمینت، تعداد دندان های کاندید شده، تعداد جلسات درمانی، اقدامات پیش درمانی مانند جرم گیری، عصب کشی و بسیاری از موارد دیگر متفاوت خواهد بود.

بهترین دندانپزشک برای انجام لمینت دندان در تهران

مراقبت های اقدامات اصلاح طرح لبخند چیست؟

یکی از مهم ترین و ضروری ترین موارد قابل توجه به منظور رضایت بخش بودن انواع مختلف خدمات اصلاح طرح لبخند از جمله لمینت دندان، توجه و اجرای دقیق مراقبت های اولیه و ثانویه پس از پایان جلسات درمان است. اجرای دقیق، منظم و اصولی موارد ذکر شده توسط دندانپزشک، تاثیر بسیار زیادی بر کاهش ریسک ابتلا به عفونت های دهان و دندان و پوسیدگی های دندانی داشته و مدت زمان ماندگاری لمینت را افزایش خواهد داد. رعایت بهداشت دهان و دندان، از مهمترین موارد توصیه شده به عنوان مرابت های ضروری پس از لمینت گذاری است که از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده و نقش به سزایی در کاهش ریسک ابتلا به پوسیدگی های دندانی خواهد داشت.

بهترین دندانپزشک برای انجام لمینت دندان در تهران

تابلوی مطب و گواهی کار دندانپزشک

حتما توجه داشته باشید که مطبی  که به آن مراجعه می‌کنید دارای تابلوی دندانپزشک باشید. هم چنین در داخل مطب گواهی‌های مرابطه مربوطه نصب شده باشد. در غیر این صورت از مراجعه به آن خودداری کنید.

شناخت دندانپزشکان غیررسمی – مراقب کلاه برداران باشید

توجه داشته باشید که در دام دندانپزشکان تقلبی و یا دندانسازان غیر رسمی نیفتید! افرادی در این بین دست به سو استفاده زده اند و با عناوین مختلف به معاینه و حتی گاها اعمال درمان غیر اصولی بر روی مراجعانشان کرده اند آن هم تنها به یک دلیل ! دلیل این امر آنست که دندانپزشکی و خدمات مرتبط با آن جزء گران قیمت ترین نوع خدمات پزشکی می باشد. این دسته از افراد با وعده قیمت های بسیار نازل مراجعینشان را فریب می دهند! اما چطور فریب نخوریم؟!

جستجوی پزشک سازمان نظام پزشکی کشور و انجمن دندانپزشکان ایران

پس از ورود به سایت سازمان نظام پزشکی و بخش انتخاب پزشک ، به روش‌های مختلفی می‌توانید پزشک مورد نظرتان را بیابید از جمله جستجو بر اساس مشخصات هویتی و نیز جستجو بر اساس کد نظام پزشکی است.

با این روش می‌توانید خاطر جمع شوید که دندانپزشک مورد نظر شما دارای مجوزهای قانونی لازم برای طبابت است.

البته انجمن داندانپزشکان ایران نیز نام تمامی فارغ التحصیلان رشته دندانپزشکی را ذکر کرده و از این طریق نیز می‌توانید اطمینان یابید که فرد مورد نظر شما دارای دکترای دندانپزشکی است.

انتخاب دندان پزشک زیبایی

بهترین دندانپزشک زیبایی در تهران

بهترین دندان پزشک زیبایی در تهران باید چه خصوصیات یا چه ویژگی هایی داشته باشد؟ این سوالیست که بسیاری از مراجعه کنندگان به مراکز دندان پزشکی از خودشان می پرسند.بهترین دندان پزشک زیبایی قطعا برای کار خودش و مراجعه کنندگان خود احترام زیادی قائل یوده و از بهترین ابزار هایی موجود در این زمینه برای کار خود استفاده میکند. همچنین برای بررسی میزان توانایی های یک دندان پزشک باید دید او ار کدام مرجع تخصص خودش را دریافت کرده است . راه دیگری که می توانیم بفهمیم چه کسی بهترین دندلن پزشک زیبایی است اینه که به سوابق و کارهایی گذشته او نگاه کنیم و میزان رضایت مراجعه کنندگان را در مورد عمل های او بررسی نماییم.

دکتر دندانپزشک خوب در تهران

یکی از مهمترین فاکتور های داشتن دهان و دندان سالم، داشتن یک دندان پزشک خوب می باشد. نکته ی بسیار مهم در این قضیه این است که همان ابتدا باید یک دندان پزشک خوب پیدا کنیم تا مرتبن مجبور نباشیم آن را تعویض نماییم. فاکتور های زیادی هستند که با مزاجعه به آن ها می توانیم دریابیم دندان پزشک خوب در تهران چه کسانی هستند از جمله این فاکتور ها می توانیم به این نکات اشاره نماییم.

 1. دسترسی آسان . چون در شهر تهران تراکم جمعیت بسیار بالاست و نقل مکان از یک طرف شهر به آن طرف آن سخت است باید ما بهترین دندان پزشک نزدیک محل کار خود یا خانه ی خود را برای مراجعه به آن پیدا کنیم.
 2. انجمن دندان پزشکان و دندان پزشکی ایران، نام تمامی دندان پزشکان مطرح خود را آورده است، شما با یک پرس و جوی ساده می توانید دریابید آیا کسی که به اون مراجعه می کنید دارای مدرک پزشکی می باشد یا خیر.
 3. یک دندان پزشک خوب در تهران باید بسیار به روز باشد و در تمامی دوره های تخصصی شرکت کند و تمانی گواهی نامه های معتبر را دریافت نماید.
 4. یک دندان پزشک خوب باید یک راهنمای درست باشد برای شما در امور مربوط به انجام درمان صحیح و به موقع و کم هزینه.

هزینه سدیشن دندانپزشکی

استفاده از بیهوشی در عمل های دندان پزشکی کودکان، معلولان جسمی و روحی، افراد بسیار مظطرب برای یک درمان موثر بسیارضرروری می باشد‌. درد ناشی از عمل های دندانپزشکی بعضی مواقع به قدری زیاد می باشد که سلامت فرد را مورد خطر قرار می دهد. هزینه ی سدیشن یا بیهوشی با توجه به مراکز و تخصص دندان پزشکان متغیر می باشد. برای مثال هزینه ی درمان ریشه در این حالت ۴۵۰ تا ۶۵۰ هزار تومان است. در صورتی که این اعمال در بیمارستان خصوصی و تحت بیهوشی قرار گرفته شود، یک میلیون و دویست به هزینه ی آن اضافه می شود.

دندانپزشکی خوب در تهران

درمان های دندان پزشکی معمولا در یک جلسه پایان نمی یابند. در پاره ای از مواقع لازم است بیمار بتواند دسترسی به درمان مجدد را چه در حالت حضوری و چه در حالت غیر حضوری را داشته باشد تا در صورت بروز هر نوع مشکلی بتواند جهت رفع آن اقدام کند. برای مثال ممکن است بعد از یک مراجعه به دندان پزشک بیمار بعد از رسیدن به خانه در دهان خود خونریزی نماید چه بسا این اتفاق در نیمه شب افتد. یک دندان پزشکی خوب همواره باید از حال تمامی مراجعه کنندگان خود آگاه باشد تا بتواند پاسخ گوی تمامی مسائل آن ها حتی در نیمه شب نیز باشد. قطعا آن کیلینک دندان پزشکی در تهران خوب است که به صورت شبانه روزی در اختیار مراجعه کنندگان خود باشد و در لسرع وقت به یاری آن ها بشتابد.

دندانپزشکی بارداری

بسیاری از مادران این سوال را می پرسند که آیا اعمال دندان پزشکی در دوران بارداری به سلامت نوزاد یا مادر آسیب می رساند یا خیر؟ در پاسخ به این نگرانی ها باید گفت که مراجعه به دندان پزشک در دوران بارداری ن تنها ایمن می باشد بلکه توصیه نیز می شود. انجام درمان های دندان پزشکی مثل ترمیم دندان های پوسیده در دوران بارداری الزامی می باشد. بهتر است این درمان ها در ۳ ماهه ی اول و دوم انجام گیرد. در ۳ ماهه ی سوم به دلیل سنگین بودن مادر نشستن طولانی مدت مضر خواهد بود. در کل ایمن ترین کار این است انجام اعمال غیرضروری بعد از تولد نوزاد صورت بگیرد اما بعضی مواقع هستند که باید یک عمل اورژانسی در آن صورت گیرد. مثل عصب کشی ریشه یا کشیدن دندان و پر کردن آن ها. بهتر است که اقدامات زیبایی از جمله سفید کردن دندان ها بعد از تولد نوزاد انجام پذیرد.

خدمات دندانپزشکی

مراکز دندان پزشکی یکی از مهمترین مکان ها جهت زیباسازی و ترمیم دندان ها است که در آن ها خدمات گوناگونی توسط مجرب ترین دندان پزشکان به شما ارائه می شود. با پیشرفت علم و فرهنگ بهداشت دهان و دندان نیز برای مردم در اولویت قرار گرفته است و داشتن لبخندی زیبا و دندان های خوش فرم و سالم مورد اهمیت واقع شده است.
لیست خدمات دندان پزشکی زیبایی به شرح زیرمی باشد.

 • کامپوزیت
 • لمینت
 • جرم گیری
 • باندینگ
 • ایمپلنت دندان
 • بریچ
 • بلچینگ

دندانپزشکی زیبایی

دندان پزشک زیبایی کسی است که در کیلینک های دندان پزشکی یا در مطب های شخصی به زیباسازی دندان های شما از طریق انواع راه ها می پردازد. دندان پزشک زیبایی هدف اصلیش اصلاح طرح لبخند و زیباسازی دندان ها می داند ولی می تواند به ترمیم و بازسازی دندان های خراب و پوسیده نیز بپردازد.یک دندان پزشک زیبایی علاوه بر تخصص و علم در زمینه ی دندانپزشکی و کمک به هرچه بهتر شدن عملکرد دندان و دهان، هنرمندی است که با توجه به سلیقه ی هرشخص و ویژگی های دندان های او دندانهایش را به بهترین نحوه ممکن برای یک طرح لبخند مناسب آماده می کند.
همان گونه که پیش از این بیان کردیم ، علوم ترمیمی دندان آگاه و واقف است اما بر خلاف یک دندانپرشک ترمیمی صرف که تنها به کارایی و عملکرد هر چه بهتر دهان و دندان می اندیشد، برای تمرکز بیشتر بر زیبایی دندان ها، دوره های آموزشی و تحصیلی مربوطه را نیز سپری کرده و تخصص لازم برای این شاخه از دندان پزشکی را به بهترین شکل کسب کرده است.

بهترین دندانپزشک ترمیم تهران

برای انتخاب بهترین دندانپزشک ترمیمی و با تجربه و متخصص، باید توجه کافی را در این مورد داشته باشید. یکی از راهکارهای شناخت یک دندانپزشک ترمیمی خوب این است که سطح تخصص او را مورد ارزیابی قرار دهیم. فرد باید توجه داشته باشد که دندانپزشک از کدام مرکز تخصص خودش را دریافت کرده است. همچنین رضایت مراجعه کنندگان قبلی از آن دندانپزشک نیز از دیگر روش های شناخت یک دندانپزشک مناسب می باشد. توجه به نمونه کارها و رزومه ی دندانپزشک متخصص نیز از دیگر روش های تشخیص یک دندان پزشک مجرب می باشد.

انواع خدمات دندانپزشکی

خدمات دندانپزشکی شامل موارد بسیاری می باشد که دندانپزشکان در مطب یا کلینیک‌های خود به بیماران ارائه می‌کنند. بیماران برای حفظ سلامت دهان و دندان‌های خود می بایست بهترین خدمات را برای بهبود هرچه بهتر دریافت کنند. دراین صورت است که مراجعه کنندگان می توانند این اطمینان را داشته باشند که دندان های آن‌ها در دراز مدت نیز دچار مشکلات و خرابی نشوند. در ادامه به چندین خدمات که دندان پزشکان برای مراجعین خود رائه می کنند را بیان می کنیم.

 1. ارتودنسی که به وسیله ی آن می توانید چینش و زیبایی دندان های خودتان را رفع و اصطلاح کنید.
 2. جرم گیری: منظور از جرم گیری همان برطرف کردن رسوب هایی می باشد که در پایین لثه ها شکل می گیرد.
 3. عصب کشی: یکی از پرکاربردترین خدمات دندان پزشکی ترمیمی است که در صورت بروز درد ناشی از ریشه ایجاد شده را عصبی کشی می کنند تا درد آن تسکین یابد.
 4. پرکردن: بعد از عصب کشی که در آن دندان هارا تراشیده اند با استفاده از روش پر کردن دندان ها را به شکل سابق خودشان بازمی‌گرداند.

معرفی دندانپزشک خوب در تهران

همه ی ما برای داشتن دندان هایی خوب و زیبا و بدون مشکل تلاش میکنیم. امروزه با توجه به نقش دندان ها در زیبایی هر شخص و طرح لبخند هم چنین لذت جوییدن غذا ها همه ی ما به دنبال بهترین دندانپزشک در شهر خود می باشیم. حال اگر بخواهیم یک دندانپزشک خوب در شهر تهران بیابیم باید ابتدا منطقه‌ی محل زندگی یا کار خود را در نظر بگیریم که در صورت بروز مشکل حتی در نیمه شب بتوانیم دسترسی سریع به آن داشته باشیم. هچنین سوابق دندانپزشک را باید بررسی کنیم و رضایت بیماران قبل از خود را مورد تحقیق قرار دهیم. حتما یک دندان پزشک خوب و مناسب برای خود پیدا کنید تا زود زود آن هارا عوض نکنید.

بهترین دندان پزشک زیبایی

دندان پزشکی زیبایی روشی است که برای زیبا کردن و بهبود دندان و لثه و طرح لبخند صورت می گیرد. اکثر دندان پزشکان زیبایی به دلیل گذراندن دوره های تخصصی و آموزش های گسترده، از اعتبار و تجربه ی فراوانی برخوردار هستند. درمان دندانپزشک های زیبایی با ترمیمی تفاوت های زیادی دارد. چراکه درمان های زیبایی به صورت انتخابی می باشد ولی درمان های ترمیمی ضروری هستند. بهترین دندان پزشک زیبایی کسی است که برای مراجعین خود، لبخندی زیبا و مسحور کننده ایجاد کند. از دستاوردهای او باید این باشد که بتواند با استفاده از ابزارهای موجود چهره‌ها را جوانتر و سالم تر تحویل مراجعه کنندگان دهد.

دندانپزشک ترمیمی خوب

چرا پیدا کردن یک دندان پزشک ترمیم خوب مهم است؟ چون دندان پزشکی ترمیمی یک هنر و هنرنمایی حساس است که به مهارت بسیار بالایی نیاز دارد. معیار های بی شماری وجود دارد که می توانیم تشخیص بدیم کدام دندانپزشک خوب است. بسیار از مردم فقط هزینه را در نظر می گیرد. اما باید بسیار دقت کنید چون معیارهای بسیار در انتخاب یک دندانپزشک ترمیمی خوب وجود دارد. یکی از بهترین راه های تشخیص این است که به سوابق و رزومه آن ها در این زمینه نگاه بیندازیم و مورد بررسی قرار دهیم. از دیگر روش های موجود برای تشخیص یک دندان پزشک ترمیمی خوب این است که از بیماران قبلی او پرس و جو کنیم تا بدانیم آیا از عمل خود توسط شخص مذکور راضی هستند یا خیر.

دندانپزشک متخصص ترمیمی در تهران

یکی از پرکاربرد ترین رشته های دندان پزشکی که چندان در میان مردم شناخته شده نیست، تخصص ترمیم دندان است. دندانپزشک ترمیمی یک دندان پزشکی است که با گذراندن چندسال تحصیلی دیگر صلاحیت انجام پروسه های تخصصی جهت ترمیم دندان ها و سایر بافت های داخل دهان را پیدا می کند. دندانپزشک متخصص ترمیمی در شهر تهران نیز باید با توجه به سلیقه‌ی مراجعه کنندگان بهترین خدمات را برای آن‌ها ارائه دهد. اکثر دندان پزشکان ترمیمی در تهران با توجه به این که دوره های بسیار زیادی در زمینه ی تخصصی خود دیده اند بسیار مجرب و کار بلد می باشند. شما می توانید از طریق فارغ التحصیلان رشته‌ی دندانپزشکی در ایران و دانشگاه های موجود و سوابق تحصیلی آن ها بهترین و متخصص ترین دندان پزشک ترمیمی در تهران را بیابید.

بهترین دندانپزشک ترمیمی و زیبایی

برای اینکه بتوانیم بهترین و مجرب ترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی بیابیم، باید بسیاری از موارد را در نظر بگیریم. یکی از موارد تشخیص دندان پزشک خوب و مناسب، توجه به سطح تخصص اوست. مراجعه کننده باید توجه کند که دندانپزشک از کدام مرجع یا مراجع تخصص خود را دریافت کرده است. توجه به رضایتمندی مراجعین و بیماران قبلی دندانپزشک متخصص از دیگر روش های تشخیص دندانپزشک خوب در زمینه ی ترمیم و زیبایی می باشد. توجه به رزومه‌ی کاری و همچنین نمونه کارهای گذشته نیز یکی از راه های شناخت دندان پزشک ترمیمی و زیبایی مناسب می باشد.
بررسی نمونه کارهای دندانپزشک در وب سایت دندانپزشک یکی از راه‌های شناخت و آشنایی با سطح مهارت و تخصص او است. متخصص زیبایی و ترمیم دندان با توجه به نقصی که بیمار دارد می بایست بهترین روش را برای درمان بیمارش انتخاب کند. حال ممکن است برای رفع نقص روش های بسیار زیادی موجود باشد که متخصص ترمیمی و زیبایی آن را پیشنهاد می کند. ولی شما بهتر است بهترین روش را از دندانپزشک زیبایی و ترمیمی بخواهید. با انتخاب بهترین دندان پزشک ترمیمی و زیبایی می توانید زیبایی و سلامت دندان های خودتان را به بهترین وجه ممکن به دست آورید.

 

دکتر ساسان ترابيان دندانپزشک زيباييمشاوره و تعيين وقت آنلاين
شما همراهان عزیز سایت هم اکنون می توانید جهت دریافت مشاوره در زمینه ناهنجاری های دهان و دندان و درمان های زیبایی همچون: ایمپلنت، لمینت، کامپوزیت و هرگونه درمان دیگری همانند ارتودنسی، فلوراید تراپی برای کودکان با کارشناسان ما از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

تگ ها
  دیدگاهی وجود ندارد

  ارسال دیدگاه

  نظر
  نام
  ایمیل
  وبسایت